Recenzie - Love2teach.sk

RECENZIE

od mojich klientov

SPOLUPRÁCE

Kolegovia ma oslovili s požiadavkou nájsť tréning zameraný na posilnenie ich Excel skillov. Vybrať vhodného lektora, vzhľadom na rôznorodosť aktivít a zodpovedností, vyzeralo už na prvý pohľad na riadny oriešok. Prioritnou požiadavkou bolo, aby bol tréning praktický, efektívny a užitočný pre všetkých účastníkov. A presne taký bol. Účastníci vysoko ocenili profesionálny (ale ľudský) a najmä proaktívny prístup lektorky. Veronika ušila celý program na mieru a pracovalo sa s reálnymi požiadavkami, očakávaniami a tiež dátami kolegov. Dávam NPS: 10 bodov!
Monika V.
Veroniku som mala moznost spoznat v ramci Excel skoleni, ktore viedla v nasej firme. Skolenie bolo skvelo prisposobene skupinam, bolo interaktivne a vela sme sa naucili. Veronika je empaticka, mila lektorka a urcite dohodneme este dalsie skolenia.
Nikola B.

Veronika ako lektorka 2 online školenia/workshopy na tému Excel pod hlavičkou firmy PROEKO a boli sme veľmi spokojní ako profesionálne to zvládla. Spolupráca prebiehala výborne a určite budeme s Veronikou aj naďalej spolupracovať na ďalších školeniach.
Andrej P.
S Veronikou sme sa spoznali len nedávno, keď sme zostavovali a organizovali niekoľko školení Excelu pre našich Martinusákov. Po celú dobu sa mi s Veronikou veľmi dobre komunikuje, ide z nej nie len ľudskosť, ale aj obrovská profesionalita. Školenie som síce osobne nezažila, no na jej lektorské zručnosti a celkový prístup som od kolegov počula veľa chvály. Tou najväčšou pochvalou je však pre mňa fakt, že zapálila kolegov pre Excel, jeho zákutia a vychytávky, a to bez ohľadu na úroveň. Je vidieť, že majú z jeho využívania úprimnú radosť.
Andrea K.

Vyhovovala mi malá skupina, uvoľnená atmosféra a hlavne aj odbočky, z ktorých som sa rovnako dozvedel pre mňa dôležité údaje ako pri zadaných úlohách. Myslím, že mentoring bol veľmi dobre vystavaný, výborne sa spojili rôzne vedomostné skupiny, kde sa nenudili ani tí, čo o tom niečo vedeli práve kvôli spomínaným odbočkám, vysoko hodnotím hlavne individuálny prístup a doriešenie každej úlohy. Vo výsledku by som teda práveže nemenil nič, keďže mi to až nadštandardne vyhovovalo.
Erik J.

Velmi mi pomohlo vysvetelnie na mojich datach..co a preco ma kde aka funkcia svoje miesto..a hlavne kde ju spravne vyuzit. Skolenie bolo pre mna velkym prinosom do buducna. Nic by som nezmenila.
Dominika J.


Tvoj ľudský prístup bom super, vždy keď bol problém sme sa mohli zastaviť a identifikovať ho tak, aby sme mu vedeli v budúcnosti predísť.
Juraj P.

Celé školenie bolo skvelé, naučili sme sa presne čo sme potrebovali, pričom sme nevynechali ani niektoré jednoduchšie veci/základy, co sa nam tiez budu super hodit k praci. Isli sme dobrym tempom a vysvetlili si kazdy krok.
Hanka H.

Páčilo sa mi, že som si to všetko mohla hneď sama odskúšať na zadaniach, ktoré Veronika pripravila. Všetky podklady na školenie, boli perfektne pripravené. Prvý termín bol pre mňa uplné super 🙂
Lenka C.

Veronika je veľmi šikovná a skúsená lektorka s pro-klientskym prístupom. Vybrali sme si ju ako lektorku dvojdňového Excel kurzu v našej spoločnosti. Na tréningu vytvorila príjemnú atmosféru a aj keď školila skupinu, zachovala si individuálny prístup ku každému, kto mal otázky. Záleží jej na tom, aby klient naozaj porozumel téme, ktorú školí a aby si zo školenia odniesol nielen kvalitnú informáciu, ale aj dobrý pocit 🙂 Boli sme veľmi spokojní a odporúčame ju každému, kto sa chce zlepšiť v Exceli.
Ivana D.

Workshop odporúčame všetkým, ktorí majú problém s Excelom alebo s ním nie sú 100% kamoši ako my. Náš workshop sa zameriaval na využívanie pivotiek. Konečne sme sa to nie len naučili, aj sme pochopili význam ako, kedy používať pivotky a načo sú dobré. Prístup Veroniky bol veľmi príjemný, stále sa nás pýtala, viackrát nám zadanie vysvetlila, keď sme potrebovali. Zároveň nám nechala priestor na samostatnú prácu, čo nám pomohlo aj danú tému lepšie pochopiť. Ďakujeme v mene celého Digital Marketing Clubu.
Amanda Š.

Milá a príjemná školiteľka s profesionálnym prístupom. So školením som bola naozaj spokojná.
Romana J.

absolvovala som kurz návrat po materskej dovolenke práca v Exceli, kde som získala nové poznatky v práci v Exceli, ktoré určite využijem v budúcnosti,.
Skvelý prístup lektorky, vysvetlenie problematiky, príklady a ich spätná väzba , vrelo odporúčam všetkým ktorí sa chcú zdokonaliť v Exceli a ďakujem lektorke za jej prácu a ochotu učiť ľudí, ktorí chcú sa ďalej vzdelávať..

Dominika B.

Lektorka pani Veronika je veľmi milá trpezlivá ustretová , dokáže pekne všetko vysvetliť. Absolvovala som kurz Excel – návrat po materskej dovolenke aj keď už nemám taký vek. Kurz doporučujem pre každého kto si chce oživit prácu s exelom.🙂
Edita H.B.

Pani Veronika je veľmi milá a trpezlivá osôbka, ktorá vždy všetko ochotne vysvetlí.. žiadne zbytočné reči okolo, vždy sme sa bavili k veci 😊 Absolvovala som kurz Excel návrat po materskej dovolenke a bola som veeeľmi spokojná..
Odporúčam všetkými desiatimi 😊👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Monika K.

Chcela by som sa velmi podakovat skvelej a trpezlivej lektorke Veronike s ktorou som absolvovala kurz Navrat do práce po materskej…velmi dobre pripraveny, nastaveny, vsetko vysvetlene, precvicene…hned sa citim mudrejsie, aj ked som s tym uz dlho nepracovala…este trosku samostudia a hura do „pracovnej dzungle“
Veronika F.

Absolvovala som kurz Excel Pricing Analytik a bola som s ním veľmi spokojná, učivo bolo vysvetľované veľmi zrozumiteľne a boli nám podané cenné informácie. Doporučujem. 🙂👍👍👍
Ivana K.

Veľmi pekne ďakujem za ústretové, kvalitné a dobre vysvetlené oblasti kurzu… Všetkým vrelo odporúčam👍👍👍👍👍👍👍 Absolvovala som Kurz Excel – Návrat po materskej dovolenke. Kurz bol praktický, bez zbytočnej teórie – ozaj orientovaný na to, čo sa používa… Už len zúžitkovať získané informácie…. Ďakujem ešte raz
Alžbeta S.

Vrelo odporúčam! Aj vďaka Veronikinej pomoci s matematikou moja dcéra zvládla prestupové prijímačky na strednú školu. A aj ja som si pár vedomostí oprášila 😃
Elena K.

 

Lektorka Veronika je naozaj veľmi milá osôbka, ktorá dokáže pekne všetko vysvetliť, je ochotná pustiť sa do riešenia každého príkladu a problému a je veľmi ústretová a milá. Som nadmieru spokojná, taký ľudský prístup a zároveň profesionalitu naozaj nikde inde nenájdete.
Martina K.

 

„Pani Veronika Hospodarova ma skutocne velky talent a trpezlivost pri vysvetlovani veci, ktore su pre mna uplne nove, v suvislosti s MS Office Excelom. Nevaha vysvetelenie zopakovat a vzdy najde vhodne priklady z praxe, ktore mi pomahaju osvojit si ucivo. Je velmi systematicka, pedantna, pozorna a vnimava a tempo vzdy prisposobuje potrebam a poziadavkam klienta. Som velmi rada, ze k nej chodim na sukromne hodiny, uz velmi vela som sa od nej naucila. Prajem vsetko dobre a mnoho zdaru!“

Marina T.

 

Veronika ma doucuje excel, s prístupom aj samotnou výučbu som veľmi spokojná. Veronika je trpezlivá, nemám obavy sa jej opýtať, ak niečomu nerozumiem, vždy mi všetko dôkladne vysvetlí a priklady prepája do praxe. Po niekoľkých hodinách cítim pokroky a ziskane vedomosti využívam v práci. Veronika sa mi vždy snažila prispôsobiť časovo alebo keď som potrebovala prelozit hodinu. Určite vrelo odporúčam.
Monika M.

 

„Odporucam 🙂 chodim na VBA kurz individualny, uz dlho som sa chcela naucit pracovat s makrami, vediet si aj nejake nakodit, zvolila som osobny pristup, som velmi spokojna. Lektorka je mila,velmi trpezliva,a citit, ze to,co robi ju bavi, i praca s ludmi. Ak potrebujem, resp. vidi,ze som pozabudla, zopakuje to so mnou aj viackrat a vysvetli. Na kazdu hodinu je 100% pripravena, vedie si zaznamy, co sme preberali, resp. co by bolo fajn si zopakovat, ma vzdy pripravene cvicenia, ulohy, ktore riesime. Vysvetli zrozumitelne, aj viackrat, ak treba. Dakujem.“
Zuzana K.

 

„I can totally recommend Kodis.sk to anyone, for every level. I had elementary VBA programming with Veronika: With easy steps, we reached an effective and fast learning process. I maintained motivation because of many small but rewarding successes in coding. She prepared many didactically brilliant practical exercises that accelerated my learning path.
She could explain coding in many languages if needed. Our class was in English but we could have had it in Slovakian or even in French on demand. ;)“

Agnes N.

Detailne si moje recenzie môžete pozrieť na mojom LinkedIn profile, na mojej Facebookovej stránke, a na mojom profile Google My business – Love2teach.