Kurzy pre Verejnosť - Love2teach.sk

Chcete sa zlepšiť v Exceli a bavia Vás video-kurzy?

Mini Video-kurzy na témy z praxe

Kurzy pre Verejnosť

Aké Excelovské pracovné úlohy ma môžu stretnúť na novej pozícii? Aké Excel problémy môžem stretnúť v praxi? Ako správne používať funkciu VLOOKUP? Ako vyrobiť interaktívny report s profesionálnym dizajnom? Ako pracovať s pokročilejšími funkciami? Ak vás odpovede na tieto otázky zaujímajú, vyskúšajte moje video-kurzy. 

Z pohodlia domova, v čase ktorý vám vyhovuje si môžete postupne prechádzať zadania a riešenia úloh, ktoré som si pre vás pripravila. Pri  tvorbe jednotlivých kurzov vychádzam zo svojich 8 ročných skúseností z nadnárodných spoločností. Odovzdávam vám princípy a postupy, ktoré sa mi osvedčili v každodennej práci. V niektorých prípadoch si ukážeme viaceré možnosti riešení a je už len na vás, ktoré sa vám bude viac páčiť. 

Video-kurzy navštevujete v užívateľsky príjemnom prostredí, kde si môžete pohodlne trekovať váš postup a mať istotu, že ste žiadne dôležité video nevynechali.

Najčastejšie vzdelávané témy?

Pokročilé funkcie

Práca s dátami

Prepojené reporty

Interaktívne grafy

Základy VBA

Webinár Interaktívny Excel video-kurz​

Ako si vyrobiť interaktívny report v Exceli od A po Z bez potreby programovania? V dvoch videách dĺžky 2 x 40 minút sa na video-kurze Webinár Interaktívny Excel venujem práve tejto téme. Naučíte sa vytvárať dva druhy interaktívnych reportov. Najskôr si ukážeme technickejší z nich – interaktívny report tvorený pomocou rozbaľovacieho poľa. Ukážeme si ako premýšľať pri vytváraní mappingu, ktorý na tento typ reportu potrebujete a ako si sami ľahko vyrobíte interaktívne prepojenia cez funkcie INDEX a VLOOKUP. Druhý typ reportu, ktorému sa budeme venovať je o niečo jednoduchší – interaktívny report z prepojených kontingenčných grafov. Tu sa naučíte ako vyrobiť viaceré kontingenčné grafy z rovnakého zdroja a ako tieto grafy prepojiť do interaktívneho reportu.

5 krát o textových funkciách

Video-kurz 5 krát o textových funkciách  vám prináša možnosť sa z pohodlia domova naučiť základy aj pokročilejšie techniky o práci s 5 textovými funkciami v Exceli. Na praktických úlohách pochopíte argumenty aj výsledky funkcie LEFT, RIGHT, FIND, LEN a CONCATENATE. Dozviete sa ako oddeliť meno a priezvisko, ktoré sú uložené v jednej bunke. Naučíte sa ako oddeliť z bunky čísla tak, aby sa správali ako čísla. Pochopíte ako oddeľovať a spájať texty s bunkami do zmysluplných viet. Ku každej úlohe získate Excel súbor s ktorým budete môcť samostatne pracovať a video podľa ktorého sa naučíte každú úlohu riešiť. Budete sa učiť v užívateľsky príjemnom prostredí ktoré vás prevedie cez všetky cvičenia.