Lektorka MS Excel, VBA a matematiky - Love2teach.sk

„Každý človek je schopný vzdelávať sa a napredovať. Učiteľ je ten, kto inšpiruje a doprevádza na ceste k poznaniu.“

Potrebujú Vaši zamestnanci pomôcť s konkrétnym Excelovským, či VBA projektom v práci? Pristála Vášmu tímu na stole nová agenda v Exceli alebo VBA, na ktorú nie sú Vaši zamestnanci pripravení? Máte tím, kde zamestnanci pracujú skôr izolovane bez možnosti vzájomného brainstormingu? Krátkodobý alebo dlhodobý Excel mentoring je to, čo hľadáte. Prinášam podporu Vašich zamestnancov a výuku Excelu alebo VBA s cieľom zefektívniť konkrétne pracovné úlohy. Vyučovanie prebieha individuálne alebo v rámci tímu priamo vo Vašej firme.

Začínate s MS Excel, alebo s ním pracujete na dennej báze a chcete sa naučiť ho používať efektívnejšie? Potrebujete sa pripraviť na pohovor alebo sa vraciate do práce po materskej a potrebujete si zopakovať Excel? Potrebujete vytvárať interaktívne reporty, chcete lepšie porozumieť funkciám, či naučiť sa kontingenčné tabuľky? V mojej ponuke kurzov nájdete odpoveď na problémy, ktoré sa dajú v Exceli vyriešiť „klikaním“ (a s troškou premýšľania :-)). Či už ste začiatočník, alebo pokročilý, čerstvý absolvent, alebo človek s praxou, na mojich kurzoch nájdete odpovede na svoje otázky.

Posuňte Vašu prácu v MS Excel na vyšší – automatizovaný – level. Naučte sa programovať makrá vo VBA. Naprogramujte si opakujúce sa úlohy a vysloboďte sa z pracovnej rutiny. Hodiny VBA pre začiatočníkov aj pokročilých sú mojím obľúbeným formátom. Naučíte sa základné programovacie koncepty ako práca s premennými, cykly, podmienky a polia priamo v prostredí, ktoré denne používate. Po zvládnutí základných príkazov vypracujeme projekt, ktorý bude pre Vás súkromne, alebo pracovne prínosný a bude Vás motivovať v ďalšom vzdelávaní.

Študujete vysokú školu, kde potrebujete urobiť skúšku z matematiky, alebo máte doma študenta základnej, či strednej školy, ktorý potrebuje pomôcť s matematikou? Ponúkam doučovanie a prípravu na Monitor (Testovanie9), prijímacie skúšky a iné testovania. Pomáham s prípravou do školy a na písomky. Študentov VŠ pripravujem na skúšky z algebry, analýzy a štatistiky.